wizyt(y) od 30.11.2008 r.

XII Niedziela w ciągu roku
21 czerwca 2026 r.

  1. Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17:30, natomiast w ciągu tygodnia po Mszy Świętej wieczornej.
  2. We wtorek obchodzimy Dzień Ojca. Polecajmy Panu Bogu naszych ojców.
  3. We wtorek ostatnie spotkanie przed wakacjami młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 18:00, a następnie spotkanie formacyjne.
  4. W środę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego i do Matki Bożej Szkaplerznej o godz. 15:00, następnie indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu a po niej Nowenna o godz. 17:30. Po Mszy Świętej zbiorowej można przyjąć Szkaplerz.
  5. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie biblijne.
  6. W piątek zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców na Mszę Świętą dziękczynną o godz. 8:00 kończącą rok szkolny.
  7. W sobotę (27.06) organizowany jest wyjazd dla ministrantów i scholi na kajaki. Będzie to okazja na podsumowanie całorocznych spotkań. Dziękujemy scholi i ministrantom za cały rok pięknej służby.
  8. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” mieszkańcom ulicy Rozwadowska, Rynek, Reja, Orkana, Graniczna za troskę o czystość naszej świątyni i za złożoną ofiarę. W najbliższą sobotę zapraszamy mieszkańców ulicy Orzeszkowa, Zacisze i Wierzbowa.
  9. Solenizantów i jubilatów tego tygodnia otaczamy serdeczną myślą i darem modlitwy - niech Matka Boża wyprasza Wam potrzebne łaski.
  • Dzisiaj w parafii św. Jana Pawła II w Stalowej Woli odbędzie się spotkanie pod hasłem: „Musimy wspólnie obronić Muzeum «Pamięć i Tożsamość» im. św. Jana Pawła II”. Msza Święta o godz. 12:00, której będzie przewodniczył ks. bp Edwarda Frankowskiego, a po Eucharystii wykład otwarty prof. Janusza Kaweckiego w Auli Uniwersyteckiej ul. Ofiar Katynia 8A. Wstęp wolny. Zapraszamy.
  • Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów zaprasza na XXXVI Międzynarodowy Festiwal Muzyczny, który będzie trwał od 30 czerwca do 15 września we wtorki o godz. 19:00.
  • Składamy serdeczne podziękowania Ks. dr Piotrowi Wilkowi za comiesięczne wykłady pt. „Ojcowie Kościoła”. Było tych spotkań 10 i mamy nadzieję, że po wakacjach będą kolejne prelekcje. Bóg zapłać.
  • Kolejne rozmowy kwalifikacyjnej do Wyższego Seminarium Duchownego, odbędą się 10 lipca. Szczegóły na stronie internetowej WSD w Sandomierzu i na plakacie.