XII Niedziela w ciągu roku
21 czerwca 2026 r.
- Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17:30, natomiast w ciągu tygodnia po Mszy Świętej wieczornej.
- We wtorek obchodzimy Dzień Ojca. Polecajmy Panu Bogu naszych ojców.
- We wtorek ostatnie spotkanie przed wakacjami młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 18:00, a następnie spotkanie formacyjne.
- W środę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego i do Matki Bożej Szkaplerznej o godz. 15:00, następnie indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu a po niej Nowenna o godz. 17:30. Po Mszy Świętej zbiorowej można przyjąć Szkaplerz.
- W czwartek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie biblijne.
- W piątek zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców na Mszę Świętą dziękczynną o godz. 8:00 kończącą rok szkolny.
- W sobotę (27.06) organizowany jest wyjazd dla ministrantów i scholi na kajaki. Będzie to okazja na podsumowanie całorocznych spotkań. Dziękujemy scholi i ministrantom za cały rok pięknej służby.
- Składamy serdeczne „Bóg zapłać” mieszkańcom ulicy Rozwadowska, Rynek, Reja, Orkana, Graniczna za troskę o czystość naszej świątyni i za złożoną ofiarę. W najbliższą sobotę zapraszamy mieszkańców ulicy Orzeszkowa, Zacisze i Wierzbowa.
- Solenizantów i jubilatów tego tygodnia otaczamy serdeczną myślą i darem modlitwy - niech Matka Boża wyprasza Wam potrzebne łaski.
- Dzisiaj w parafii św. Jana Pawła II w Stalowej Woli odbędzie się spotkanie pod hasłem: „Musimy wspólnie obronić Muzeum «Pamięć i Tożsamość» im. św. Jana Pawła II”. Msza Święta o godz. 12:00, której będzie przewodniczył ks. bp Edwarda Frankowskiego, a po Eucharystii wykład otwarty prof. Janusza Kaweckiego w Auli Uniwersyteckiej ul. Ofiar Katynia 8A. Wstęp wolny. Zapraszamy.
- Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów zaprasza na XXXVI Międzynarodowy Festiwal Muzyczny, który będzie trwał od 30 czerwca do 15 września we wtorki o godz. 19:00.
- Składamy serdeczne podziękowania Ks. dr Piotrowi Wilkowi za comiesięczne wykłady pt. „Ojcowie Kościoła”. Było tych spotkań 10 i mamy nadzieję, że po wakacjach będą kolejne prelekcje. Bóg zapłać.
- Kolejne rozmowy kwalifikacyjnej do Wyższego Seminarium Duchownego, odbędą się 10 lipca. Szczegóły na stronie internetowej WSD w Sandomierzu i na plakacie.
